JŪSŲ ATSILIEPIMAI

"Nuo dienos kai pamaciau Lietuvoje Kanapiu produktus(nes esu girdejus apie Juos daug tiesiog nežinojau kur isigyti.)buvau happy ir kada sutikau Kaledų mugeje.Titą su Egle likau apakinta ju meilaus nuoširdaus bendravimo(ne dirbtino kaip įprasta)paragavusi duoneles su aliejuku druskele skonis lb patiko!iki siol vaišinu atvykusius užkandėliais į kuriuis įtraukiu ir Kanapių produktus.Aliejų visa šeima kas rytą geriame po šaukštą.Apskritai dziaugiuos šiais žmonemis dziaugiuos produktais kuriuos naudoju Superrrrrr!!!!!Naudojom Naudojam ir tikrai Naudosim.Tiek Aliejus tiek seklytes viskas Mūsų šeima renkas. Kanapių produkciją.Ačiū didelis už Jūsų darbą."
AGNĖ - Mama/ dirbanti sau

 

 
"Aktyviai leidžiu laisvalaikį, todėl mėgstu tikrą ir skanų maistą, kuris neapsunkina, ir tuo pačiu parūpina man būtinų elementų. Žinau, kad Eglė ir Titas taip pat rimtai žiūri į savo produktus, kaip aš į savo sveikatą, todėl pasitikiu ir dažnai perku pas juos. Mano mėgstamiausi produktai yra lukštentos sėklos, aliejus, kanapių baltymai ir arbata. Sėklos man aspkritai yra vienas skaniausių priedų į salotas, kartu su kanapių sėklų aliejumi. Baltymus dedu į žaliuosius kokteilius, taip aprūpinu savo raumenis būtinomis statybinėmis medžiagomis, na o arbata puikiai tinka atsipalaiduoti dienos pabaigoje. Ačiū Žaliajam Strazdų Auksui."

ANTANAS STEPONAVIČIUS - UltraTrail bėgikas

 

"Nugi mylimukai jūs mano brangiausi! Prieš pora savaičių jus “išdaviau” - nusipirkau ekologišką kanapių aliejų prekybos centre. Pagalvojau, gal karūna man nenukris:) Tai nėra ko lyginti jūsų aliejaus kokybės su tuo nusipirktu. Jūsiškis tirštas, turi skonį ir kvapą. Aš suklydau:)"

AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ - Koučingo specialistė"Mano mylima filosofija pagal Hipokratą, kad maistas turėtų būti tavo vaistas ir vaistas tūrėtų būti maistas atvedė į nuostabią draugyste su Titu ir Egle bei jų auginamus ir gaminamus kanapių produktus. Visada ieškau ir teikiu pirmenybę biologiškai ekologiškiem produktam, kurie sezoniškai auginami Lietuvoje. Visi kanapių produktai mums be galo naudingi ir reikalingi, tad virtuvėje naudoju viską, kanapių baltymus, sėklas, lukstentas sėklas, aliejų ir arbatą. Tai nustabus baltymų ir omega 3 šaltinis, arbatos puikiai tinkamos atpalaiduoti ne tik kūną bet ir nervinę sistemą. Keliaujant į svečias šalis, lagamine visada atsiranda vietos Strazdų žaliajam auksui;)"
VYTAUTAS VAIČAITIS - Intuityvios mitybos praktikas, Hipokrato pasekėjas, sąmoningos "Be You" virtuvės šefas

 "Vos atradus "Strazdų žaliasis auksas" produktus, mūsų mitybą beveik kasdien įvairiais pavidalais turtina kanapės. Aliejumi skaninam salotas ir sriubas, sėklos puikiai tinka naminei duonai ar vaisių kokteiliams, o lukštentas sėklas šaukštais valgo mūsų vaikai! O Strazdų kanapės ypač vertingos dar ir tuo, kad jas augina ir rūpinasi puikūs žmonės, tikintys ir mylintys savo ūkį, tausojantys gamtą ir stiprinantys mūsų sveikatą:) Ačiū!"

RAIMONDAS BRUŽAS - Statybos inžinierius, šiaudinių ir karkasinių namų įmonės "Kruna" įkūrėjas
DOVILĖ ROZMANAITĖ - BRUŽIENĖ  - Fotografė ir prekės ženklo "Kaimietė" įkūrėja

 

"Aš propaguoju ketogenine mityba - ir joje yra protarpinis badavimas (16 val. nieko nevalgyti). Būna skarandis suburzgia aš tą burzgimą slopinu jūsų aliejum. Gaunu ir kanapiu naudos ir aliejus aktyvuoja energijos ėmima is kuno riebalu vnz win win situacija:)"

ŽYDRŪNAS SADAUSKAS  - Veidoskaitos ir žmogaus elgsenos specialistas


"Be Strazdų žaliojo aukso nebeįsivaizduoju savo kasdienio maisto raciono, naudoju viską ir esu be galo patenkinta. Aliejų pilu į salotas, sriubas, geriu su dukryte ryte po šaukštą pakaitom su žuvų taukais, iš sėklų gaminu kanapių pieną kokteiliams, visa šeima labai mielai juos geria. Lukštenas sėklas irgi naudoju labai įvairiai: kokteiliams, salotoms, sriuboms gardint, net į kotletus dedu vietoj džiūvėsėlių 🙂 Su dukra jas vadinam "stiprybėmis" ir beriam, kur tik širdis geidžia, tinka visur! Kanapių žiedų arbata yra mano vakaro ritualas jau kelis metus, puikiai nuramina, miegas daug gilesnis po jos. Esu dėkinga Titui ir Eglei, kad suteikia galimybę mums ragauti tokio super maisto!"
EGLĖ JACEVIČIENĖ - atsidavusi mama ir šunų dresuotoja

"Man patinka jusu produktai. Kokybiski,gera kaina ir Lietuvoje uzauginti. Greitai pristatot. Labai patinka jusu prekybos palapines vaizdas mugese.Tikrai isskirtinis. Labai gerai suderinta viskas. As visada pirmenybe teikiu mazajam verslui.Linkiu sekmes ir toliau pas jus pirksiu."
ANTANAS MOCKEVIČIUS - Afrikos būgnų būgnininkas

 

Grįžti į viršų