D.U.K

Kuo išskirtiniai mūsų produktai?

Užauginti švarioje žemėje, šeimos ūkiuose ir tik šviežiai pagaminti siunčiami jums. Nes pastovėjęs produktas turi mažiau vertingų medžiagų o ir skonis jau visai kitoks. Mums labai svarbu, kad mūsų įdėtas darbas neštų apčiuopiamą vertę. Kad jūsų stalą dengtų sveikas maistas. Taigi, žinojimas jog esame vieni dėl kitų, rytais mus ir priverčia keltis iš lovos :) 

Kuo išskirtinis mūsų aliejus?

Mūsų ŠVIEŽIAS kanapių aliejus nustebina skoniu ir vertingumu, nes yra ne tik nerafinuotas, bet ir nefiltruotas. Gyvas, panašus į padažą, turi riešutų poskonį. 

Ar KANAPIŲ PRODUKTAI tinka visiems?

Žinoma, mažiems ir dideliems, sveikiems ir pakeliui į sveikatą. Lukštentas sėklytes labai mėgsta ir vaikai. Paragaukite, esame tikri, kad patiks ir jums! Saugu, nes švariai užauginta ir sveika, nes KANAPIŲ PRODUKTAI skaičiuoja virš 5500 metų tradicijas Lietuvoje! Tai ir maistas, ir vaistas, ir maisto papildai viename.  

Koks kanapių produktų galiojimo laikas ir laikymo sąlygos?

Mūsų ALIEJŲ rekomenduojame suvartoti per 2 MĖNESIUS. Jis ne tik ŠVIEŽIAI, šaltai spaudžiamas, bet ir NEFILTRUOTAS - turi daugiausiai vertingų medžiagų: omega, vitaminų, mineralų. Laikyte tamsioje spintelėje ar lentynoje, šaldytuvas nėra būtinas. Nes "šiltas" aliejus yra skanesnis ir geriau susiplaka tirščiai. Jei norisi prailginti vartojimo terminą - laikykite šaldytuve, tik tuomet nuosėdos nusės ant dugno.

Lukštentas sėklas bei SĖKLAS su luobele laikykite spintelėje ar lentynoje, svarbu - sandariuose induose, kad neprisiveistų kandžių, gerą maistą ir jos mėgsta ;) Lukštentas sėklas suvartokite per 3 MĖNESIUS, o ne lukštentas galite vartoti iki sekančio derliaus. Šaldytuvo nerekomenduojame, nes šaldytuve sėklos prisigeria drėgmės ir greičiau praranda šviežumo skonį. 

O štai KANAPIŲ BALTYMUS rekomenduojame laikyti ne tik sandariai, bet ir vėsiai, kad drąsiai galėtumėte vartoti 3 MĖNESIUS. 

KANAPIŲ ARBATA tinka vartoti visus metus, iki šviežio derliaus.

Kada sekantis kanapių produktų siuntimas?

Šviežiai spaudžiame, gaminame ir iš karto siunčiame KAS SAVAITĘ. Datas visada galite matyti mūsų Facebook’o post’uose, prisijunkite per LIKE, FOLLOW @ZaliasisAuksas

Siuntimo kaina?

Perkant virš 59 EUR siuntimas LIETUVOJE nemokamas! Kitu atveju – 3 EUR LIETUVOJE. Pristatome į paštomatus arba namus. 

Ar siunčiame į užsienį?

Taip. Siunčiant į užsienį kaina priklauso nuo šalies ir siuntinio svorio.

Kuo naudingos žmogui KANAPĖS, kaip MAISTAS?

Maistinės KANAPIŲ SĖKLOS = BALTYMAI, jos turtingos mineralais, vitaminais, mikroelementais: cinkas, magnis, kalcis, fosforas, geležis. Dar vitaminas D maiste.  Turtingos ir skaidulomis, ir amino rūgštimis. KANAPIŲ ALIEJUS pasižymi unikaliu OMEGA 3, OMEGA 6 ir OMEGA 9 rūgščių balansu. 

Todėl normalu, kad kanapės yra ir buvo naudojamos ir maistui, ir kaip MAISTO PAPILDAI. Trumpai: cholesterolis, širdis, kraujagyslių sistema, kraujas - hemoglobinas, kaulai - osteoporozė, odos ligos - lengvesnės ir rimtos, nervų sistema - nemiga, nerimas. 

KANAPIŲ PRODUKTAI naudojami organizmo funkcijų stiprinimui, profilaktikai ir bendrai kūno SVEIKATAI. 

Grįžti į viršų