SVEIKI ATVYKĘ!

Džiugu, kad mus aplankėte. Esame Titas ir Eglė Vertelkos. Nuo 2011 metų rudens gyvename
gamtoje, Strazdų kaime, Širvintų rajone. O nuo 2016 metų švieži kanapių produktai yra mūsų
kasdienybė. Mums KANAPĖS prilygsta auksui, todėl pasivadinome STRAZDŲ ŽALIASIS AUKSAS.

Buvome patys tikriausi miestiečiai, Vilniaus loft‘inių erdvių gerbėjai, o čia gamtoje, atradome vidinę ramybę, harmoniją ir susigrąžinome sveikatą. Keisdami gyvenimo būdą, ieškojome bendraminčių, žinių, produktų, - visko, kas žmogų ir jo aplinką sveikatina, turtina. Taip atradome pluoštinės KANAPĖS augalą.   

Lietuva turi mažiausiai 5500 metų kanapių auginimo ir visapusiško panaudojimo tradiciją, dirbtinai nutrauktą sovietmečiu. KANAPĖS buvo pirmieji Lietuvos kultūriniai augalai naudoti ir pluoštui, ir maistui. O XVII a., Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais, kai kanapių kultūra klestėjo, kanapių aliejus ir augalo žaliava buvo eksportuojami į kaimynines šalis. Šiandieninėje Lietuvoje atkūrėme linų kultūrą, todėl tikime, kad atkursime ir aukso vertės kanapių kultūrą.

Mes norime, kad Lietuva prisimintų KANAPES, kaip sveiką, maistingą, pilnavertišką ir labai naudingą žmogui augalą. KANAPĖS naudojamos maistui, pluoštui, statybai ir neteršia gamtos, nes visas augalas gali būti pilnai panaudojamas, o daug kur gali pakeisti net plastiką!  

Mums nuoširdžiai rūpi Lietuvos miškai, švarūs vandenys ir žemės. Mums rūpi produktų kokybė ir švara. O tai, kas auginama Lietuvoje, švarioje dirvoje ir kas šviežia yra sveikas maistas mūsų kūnui ir sąmonei.

Prisijunkite Facebook’e: @ZaliasisAuksas
Viskas šviežia, pagaminta Lietuvoje, šeimos ūkiuose

Grįžti į viršų