Tikiu, kad tikrai yra daug žmonių, kurie myli gyvūnus ir nori kažkaip prisidėti prie Lietuvos gyvūnų gyvenimo kokybės gerinimo iš esmės, tačiau neturi supratimo kaip tą padaryti. Tai gi, yra žmonės, kurie tai daro profesionaliai, turi teisinį išsilavinimą, turi patirties, gilinasi, buria savanorių komandas ir į šiuos klausimus žiūri iš esmės. Nors ir bijau, kad nepabėgtumėte, bet iš karto kviečiu tapti šios nevyriausybinės organizacijos GGI - Gyvūnų gerovės iniciatyvos ( GGI ) palaikytojais, nariais. Toliau dalinuosi kokie yra galimi paramos būdai, savomis patirtimis ir galiausiai kodėl man tai svarbu.
TRYS KVIETIMAI
Per pavasarį, aš Eglė, su jumis ketinu pasidalinti trimis temomis, kurios mums rūpi, kuriomis mes gyvename, ir kurias norime atstovauti...Mes patys jau virš 4 metų praktikuojame NESMURTINĮ, EMPATINĮ KOMUNIKAVIMĄ. (NVC) Ir iš savos patirties galime pasakyti, kad ši praktika išties yra bomba gerąja prasme. :)
Šį kartą trumpai pasidalinsim apie mus. Šiandien dalinuosi ir viena, jau kiek anksčiau filmuota laida, žiūrėti čia: MANO VIETA. Kam smalsu, kas norite žiupsnelį romantikos, idealizmo paskonio, tai turėtumėte jo čia rasti.
O toliau trumpai priminsiu arba naujai mus bandantiems pažinti prisistatysiu,
kas mes esame ir ką čia, kodėl darome?
13 metų sąmoningai pasirinkome gyventi 25 kvadratinių metrų namuke su aukštomis lubomis ir 10 kvadratinių metrų antresole. Taip, vienam žmogui buvom sukūrę tobula erdvę ir tikrai prie to galima priprasti. Dviems, tai romantiškas kampelis, pasibūti ir pailsėti gamtos apsupty. Pirmi metai, kampinė lova tarp dviejų didelių langų į gamtą, su priešais esančiu židiniu, atrodo, ko daugiau dar galima norėti. Juk gyvenimas ne apie turėjimą, o apie jausmą. O čia aš visiškoje laimėje. O dar toks "teisingas", juk minimalistinis gyvenimo būdas,
...Ir gamtoje, kaip mėgau sakyti, visi "kištukai iš rozečių" su jungiančiu pasauliu ir visomis problemomis labai lengvai išsitraukia. Ir tai tiesa. Buvo labai gera.
Šį kartą dalinamės su jumis kaip tai darome mes. Ar pavyksta jums rasti laiko sulėtėjimui, sustojimui?
Mes tai darome atšvęsdami savas didesnes ar mažesnes pergales, paminėdami užsibrėžtų darbų pabaigas, reflektuodami į tai ką jau nuveikėme. ...
Dar viena tema PLIUS. :) Kas šiais metais buvo vyšnia ant mūsų Strazdų Žaliojo Aukso "torto". Tai gi, mūsų šio gruodžio ypatinga viešnia Janina ...
Sandra Galdikaitė - procesų fasilitatorė, darnumo kūrybininkė. EU klimato pakto ambasadorė „Minkštųjų“ įgūdžių praktikė. Štai tokie žmonės jungiasi į mūsų komandą. Ir ne tik jungiasi, bet ir galiausiai pasidalina savu patyrimu.
Kas yra regeneruojanti spiralinė komunikacija? Ar teko kada girdėti? Su šiuo terminu mus supažindino būtent Sandra. Ji parašė apie tai straipsnį ir Strazdų Žaliąjį Auksą pavadino regeneruojančiu verslu.