July 18, 2021

0 Comments


AR MES PATYS VARTOJAME KANAPIŲ PRODUKTUS?Žinoma, tai, ką siūlome jums, mes vartojame ir patys.
Skaityti viską →
July 17, 2021

0 Comments


KODĖL ANT MŪSŲ PAKUOČIŲ DA VINČI “ŽMOGUS”?Tai nėra atsitiktinumas. KANAPĖS augalas mums iš karto prieš akis iškėlė šį DA VINČI “ŽMOGAUS” paveikslą, kuris reprezentuoja žmogaus tobulumą ir visapusiškumą. 
Skaityti viską →
October 06, 2020

0 Comments


Kaip išsivystė STRAZDŲ ŽALIASIS AUKSASPradžioje švieži KANAPIŲ PRODUKTAI dengė tik mūsų šeimos stalą. Vėliau pradėjome dalintis su artimaisiais, bendraminčiais. Mums svarbu, kad ir mus supantys žmonės būtų sveiki, laimingi, kad ir jų stalą dengtų šviežias, SVEIKAS MAISTAS. Taip išsivystė mūsų prekinis ženklas Strazdų žaliasis auksas.

Norime, kad Lietuva prisimintų kanapes ir šiuo vertingu maistu savo svečius vaišintų, KANAPIŲ PRODUKTŲ tradicijomis didžiuotųsi. 

Skaityti viską →
July 14, 2020

1 Comment


KANAPIŲ PRODUKTŲ GALIOJIMAS, LAIKYMASMūsų ALIEJŲ rekomenduojame suvartoti per 2 MĖNESIUS. Jis ne tik ŠVIEŽIAI, šaltai spaudžiamas, bet ir NEFILTRUOTAS - turi daugiausiai vertingų medžiagų: omega, vitaminų, mineralų. Laikyte tamsioje spintelėje ar lentynoje, šaldytuvas nėra būtinas.  Skaityti viską →
July 14, 2020

0 Comments


Ar KANAPIŲ PRODUKTAI tinka visiems?Žinoma TINKA VISIEMS, mažiems ir dideliems, sveikiems ir pakeliui į sveikatą, NĖRA JOKIŲ APRIBOJIMŲ. Saugu, nes švariai užauginta ir sveika, nes KANAPIŲ PRODUKTAI skaičiuoja virš 5500 metų tradicijas Lietuvoje! Tai ir maistas, ir vaistas, ir maisto papildai viename.

Skaityti viską →
Grįžti į viršų