Kuo naudinga kanapių arbata?

Daugelis mėgsta pasilepinti geros, aromatingos ir gardžios arbatos puodeliu. O ar esate ragavę kanapių arbatos? Greičiausiai, atsiras tokių, kurie apie ją net nėra girdėję, tačiau neabejotinai bus ir tų, kurie ne tik girdėję, bet ir spėję pamilti. O simpatijas ji pelno ne tik dėl išskirtinio savo skonio, bet ir dėl pluošto vertingų medžiagų bei plataus galimai teikiamų naudų spektro.

Kaip gaminama arbata iš kanapių ir kuo ji išsiskiria?

Šiai arbatai naudojami kanapių žiedai. Juos skrupulingai renkame ir džioviname patys, prioritetą teikdami maksimaliam vertingų savybių išsaugojimui. Tad mūsų gaminta kanapių arbata yra itin masinančio aromato, švelni, žavinti savo skoniu ir įspūdingu vitaminų, mikroelementų bei kitų veikliųjų medžiagų kiekiu.

Savo kanapių arbatą pelnytai vadiname idealiu ir natūraliausiu CBD kanabinoido šaltiniu. Ar žinote, jog vienam kanapių žiedų ekstrakto kilogramui pagaminti reikia net... 18 kilogramų kanapių žiedų! Tad pabandykite įsivaizduoti, kokia yra koncentracija ir kokia gausa gydomųjų savybių produktas pasižymi.

Kokia kanapių arbatos nauda?

Turtinga tiek savo skoniu, tiek vertingų medžiagų gausa kanapių arbata, teigiama, žavi įspūdingu savo naudų spektru. Auginamos atsakingai ir gaudamos lietaus bei daug saulės šviesos kanapės prisipildo vitaminų bei mineralų, lemiančių, kad augalas ir jo produktai gali pasigirti teigiamu poveikiu sveikatai ir gerai savijautai.

  •         Raminamasis poveikis. Kanapių arbata galimai padeda nusiraminti, atsikratyti streso, gerina nuotaiką. Kadangi įtampą dažniausiai patiriame darbe, tai kanapių arbatą galite gurkšnoti net ir pietų pertraukos metu – ji neturi nei migdančio, nei psichotropinio poveikio.  Kanapių žiedų arbata gali padėti kur kas lengviau atsipalaiduoti, nusiraminti, atsikratyti įtampos.
  •         Kanapių arbata miegui. Dėl galimo raminamojo poveikio ši arbata traktuojama kaip vertinga miego kokybės kontekste. Jei sunku užmigti, dažnai nubundate naktį, miegas negilus ir vis vartotės, neišsimiegate, prieš miegą pasilepinkite puodeliu kanapių arbatos. Ji nemigdo, tačiau ramina, o tai gali padėti užmigti lengviau ir išsimiegoti kur kas geriau.
  •         Stiprina imunitetą. Kanapių arbata gali padėti stiprinti imunitetą, tad ja mėgaukitės profilaktiškai, siekdami užkirsti kelią ligoms, o taip pat ji puikiai tiks kaip papildomas elementas gydymo metu.
  •         Virškinimui. Kanapių arbata gali būti naudinga ir virškinimo sistemai, žarnynui, tad jei vargina spazmai, sutrikęs virškinimas ar kitos panašios problemos, išbandykite kanapių arbatos galias.
  •         Skausmui malšinti. Iš kanapių gaminama arbata gali būti puiki priemonė kovojant su lėtiniu skausmu.
  •         Tonizuoja. Šis aspektas labiau būdingas fermentuotai kanapių žiedų arbatai, kurios taip pat įsigysite mūsų e. parduotuvėje Zaliasisauksas.lt. Fermentuota arbata pasižymi puikiu tonizuojančiu poveikiu ir gali tapti tobula alternatyva kavai.

Kaip paruošti arbatą iš kanapių?

Kanapių arbatos paruošimas tikrai nebus toks ypatingas kaip jos skonis. Norimą kiekį arbatžolių užplikykite virintu vandeniu, palaukite kelias minutes ir – skanaus! Arbatos stiprumą koreguokite pagal savo poreikius: norint silpnesnės užplikyti reikia mažiau arbatžolių, o jei mėgstate ryškesnį skonį, arbatžolių dėkite daugiau. Tiesa, nepamirškite ir to, jog kuo arbata stipresnė, tuo daugiau turi veikliųjų medžiagų.

Šia arbata lepinkitės visais metų laikais – vasarą, kai karšta, ji gali puikiai atgaivinti, jei į stiklinę įsimesite ledo kubelių.

Kur įsigyti kanapių arbatos?

Kanapių arbata internetu – labai patogus ir greitas pirkimo būdas. Mūsų pasiūloje rinkitės aukštos kokybės arbatą, kurios kiekviename gamybos procese dalyvaujame patys. Pirkti internetu labai patogu, mat gaminiai mūsų svetainėje išsamiai pristatyti, pateiktos kainos, yra išbandžiusių pirkėjų atsiliepimai.


Leave a comment

Grįžti į viršų