Kanapių arbata saldesniam miegui

Prastas miegas – malonumas menkas. Neišsimiegoję jaučiamės irzlūs, prarandame darbingumą, stokojame energijos, tikrai nepasižymime gera nuotaika ir pan. Tad jei sunku užmigti, suskumbame ieškoti efektyvių priemonių, padėsiančių šios problemos atsikratyti. Vienas iš natūraliausių ir gana veiksmingų būdų yra arbata. Ar esate išbandę kanapių arbatą? Jei taip, tuomet neabejojame, kad ja dažnai siekiate pažaboti prasto miego problemą, o jei dar nebandėte – nesivaržykite. Tikime, kad maloniai nustebsite dėl jos teikiamo poveikio ir jau netrukus džiaugsitės pagerėjusia miego kokybe.

Kuo išsiskiria kanapių arbata miego kontekste?

Nemažai arbatų, kurios rekomenduojamos vartoti, kai sunku užmigti ar pats miegas prastas, yra linkusios sukelti mieguistumą. Štai čia yra esminis skirtumas, palyginti su arbata iš kanapių. Pastaroji neturi migdančio poveikio – ji ramina, padeda atsikratyti streso, atsipalaiduoti, tačiau nemigdo. Nurimus mintims ir atsipalaidavus savaime užmigti sekasi kur kas geriau. Čia yra ir dar vienas šios arbatos pranašumas – ja mėgautis galite ne tik prieš miegą, bet ir ryte ar dienos metu.

Kanapių arbatos poveikis miegui

Sakysite, jei kanapių arbata neturi migdomojo poveikio, tai kaip ji gali padėti gerinti miegą? O jos veikimo principas visai kitas – per gamtą, skonį, kvapą. Kanapių arbata išsiskiria vitaminų ir mikroelementų gausa, kuriais papildo organizmą. Arbata masina ir kvapais, kurie kelia aliuzijas su gamta, laukais ir ta ramybe, tvyrančia kanapių laukuose. Dar stresą mažina ir arbatoje esančios vertingos medžiagos, leidžiančios  atitraukti mintis nuo kasdienybės ir pasinerti į savo vakaro rutiną. Tad natūrali, sveika kanapių arbata tikrai padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir pasiruošti saldžiam miegui. Tiesa, šios kanapių arbatos savybės atsiskleis labiau, jei arbata prieš miegą mėgausitės kasdien. Gerdami vakare, prieš miegą, dėkite mažiau arbatžolių, kad arbata būtų švelnaus skonio.

Mūsų kanapių arbata yra aukščiausios kokybės, mat patys skiname kiekviena lapelį ar žiedą, rūpinamės džiovinimu ir tuo, kad arbata išsaugotų visas augalo sukauptas vertingąsias medžiagas. Palyginti su masinės gamybos arbatomis, kur sumalami ir parudavę lapeliai, ši kanapių arbata išsiskiria tuo, jog į ją, be kokybiškos žaliavos, sudėta ir daug mūsų meilės tam, ką darome ir kuo tikime.

Kaip gaminti kanapių arbatą?

Pasigaminti gardžios kanapių arbatos iš mūsų arbatžolių bus vieni juokai. Dėkite į puodelį ar stiklinę norimą kiekį arbatžolių (paprastai užtenka vieno žiedo). Užplikykite virintu vandeniu, leiskite pastovėti kelias minutes ir viskas – skanaus! Dar viena gera žinia – arbatžoles galima plikyti daugiau kaip vieną kartą.

Kiek kainuoja kanapių arbata?

Kanapių arbatos kaina priklauso nuo arbatžolių paruošimo, pakuotės dydžio bei kitų aspektų. Mūsų pasiūloje rinkitės kanapių arbatą, kurios kaina nesiekia nė dešimt eurų.


Leave a comment

Grįžti į viršų