Nuo ko padeda kanapių arbata?

Arbata nuo senų laikų užkariavo aukštas pozicijas tarp populiariausių gėrimų. Bet ar tai gali stebinti? Gėrimas skanus, aromatingas, o kur dar šiandien esanti skonių įvairovė! Tiesa, verta pabrėžti, kad neretas dabar prioritetą teikia natūralumui ir renkasi ne masinės gamybos arbatas, tačiau ekologiškas, sveikas ir itin gardžias iš įvairiausių žolelių, augalų lapų, žiedų, sėklų. Vienas iš tų augalų yra kanapė, sukaupianti pluoštą vertingų medžiagų, kurias perduoda ir tam gardžiam gėrimui. Taigi nenuostabu, kad kanapių arbata traktuojama kaip itin geras pasirinkimas.

Kokiomis savybėmis išsiskiria kanapių arbata?

Kanapių arbata gaminama iš pluoštinių kanapių, kuriose nėra psichotropinį poveikį turinčių medžiagų, tad gėrimas tikrai nesvaigins ar nesukels panašaus nepageidaujamo poveikio. Ji visiškai legali, negana to, teigiama, jog ir labai vertinga.

Kanapės turtingos vitaminų D, E bei kitų, taip pat geležies ir kitų mikroelementų, baltymų bei daugelio kitų vertingų medžiagų. Mes savo kanapių arbatos gamybos procesą prižiūrime labai skrupulingai: nuo lapelių ir žiedų skynimo iki džiovinimo proceso ir galutinio produkto ekologiškuose maišeliuose. Kertinis mūsų tikslas yra išsaugoti kiek įmanoma daugiau augalo sukauptų vertingų medžiagų, kad jos papildytų ir iš kanapių pagamintą arbatą.

Dar ši arbata išsiskiria ir masinančiu kvapu.

Koks kanapių arbatos poveikis?

  •         Miegui. Teigiama, jog kanapių arbata gali būti labai geras pasirinkimas, jei sunku užmigti, vargina nekokybiškas miegas. Tačiau ši arbata, skirtingai nei kitos, turinčios įtakos miegui, nekelia mieguistumo, todėl ją gerti galite ir ryte ar dieną. Kanapių arbatos poveikis miegui ir jo kokybei pasireiškia per tai, kad kanapių arbata padeda nusiraminti, atsipalaiduoti ir taip nusiteikti saldesniam miegui.
  •         Nuotaikai. Padėdama nusiraminti ir atsipalaiduoti kanapių arbata drauge gerina nuotaiką, todėl ja mėgaukitės ir darbe, ypač jei patiriate stresą, turite didelį darbo krūvį – pagalba iš šalies bus naudinga.
  •         Imunitetui. Teigiama, kad vitaminų ir mikroelementų turtinga kanapių arbata naudinga ir imunitetui stiprinti.
  •         Grožiui. Kanapės ir jų produktai vertinami ir kaip galimai naudingi plaukams bei odai. Arbata skatina ląstelių regeneraciją, papildo odą ir plaukus, kaip ir visą organizmą, mineralais bei vitaminais.
  •         Virškinimui. Kanapių žiedų ir lapų arbata vertinama ir kaip turinti teigiamą poveikį žarnynui, virškinimo sistemai, tad jei vargina spazmai, maudimas, sunkumas skrandyje ar kitoks diskomfortas, pasilepinkite gardžia kanapių arbata.
  •         Skausmui. Manoma, kad arbata iš kanapių gali būti naudinga ir esant lėtiniam skausmui.

 

Kaip paruošti kanapių arbatą?

Kanapių arbata ne tik skani bei vertinga, bet ir lengvai paruošiama. Tereikia vieną žiedelį užpilti virintu vandeniu ir palikti kelioms minutėms. Netrukus galėsite mėgautis jos aromatu ir abejingų nepaliekančiu skoniu. Arbatos stiprumą galite reguliuoti pagal save: jei norite stipresnės, galite užplikyti du žiedelius, jei norite silpnesnės, užteks pusės žiedelio arba rinkitės visą, bet mažesnį. Tačiau atminkite, kuo stipresnė arbata, tuo labiau turtinga svarbių organizmui medžiagų.

Kur geriausia pirkti kanapių arbatą?

Renkantis arbatą svarbu tinkamai pasirinkti gamintoją. Masinės gamybos arbatos, didelė tikimybė, nebus tokios švarios ir turtingos veikliųjų medžiagų, kadangi gaminamos automatizuotai, itin dideliais kiekiais, naudojant ne tik aukštos kokybės žaliavą.

Jei ieškote ekologiškos, itin kruopščiai gaminamos kanapių arbatos, siūlome pasižvalgyti po Zaliasisauksas.lt e. parduotuvę. Savo rankomis renkame kanapių lapelius ir žiedus, dalyvaujame visame arbatos gamybos procese, prioritetą teikiame maksimaliai kokybei, todėl pirkdami mūsų arbatą galite būti tikri, kad gausite tai, kas pagaminta su dideliu atsidavimu.


Leave a comment

Grįžti į viršų