Dalinamės tuo, kuo gyvename...


Švieži KANAPIŲ PRODUKTAI tapo mūsų vertybe ir kasdienybe natūraliai. Pradžiai sau, artimiesiems, o dabar ir visiems bendraminčiams. Mums svarbu, kad mus supanti aplinka būtų sveika ir laiminga, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę rinktis kokybišką, šviežią ir sveiką maistą. Maistą užaugintą švarioje žemėje, su meile ir kad maistą auginantys žmonės būtų kuo šviesesnės sąmonės.
Norime, kad Lietuva prisimintų KANAPES - maistingą, sveiką, vertingą ir naudingą žmogui augalą!!! KANAPĖS naudojamos tūkstantmečiais. Maistui, pluoštui, statybai ir turi gilias tradicijas Lietuvoje. Tai augalas, kuriuo galime didžiuotis.

Kanapių Produktai

KANAPIŲ PRODUKTUOSE: omega 3, omega 6, omega 9, vitaminas D maiste, B vitaminas ir vitaminas E, kuris stiprina, gražina odą ir plaukus, gausybė mikroelementų, geležis, kalcis, magnis, manganas, cinkas, kalis ir kt. Kanapių baltymai - vieni geriausių, augaliniai ir lengvai pasisavinami. O dar sėklų luobelės - šluota žarnynui - apsivalymas ir lieknėjimas ;)

ŠVIEŽIAI SPAUDŽIAME IR GAMINAME bei iš karto siunčiame Jums! KAS DVI SAVAITES. KANAPIŲ PRODUKTAI: tikras žalias, nefiltruotas aliejus, sėklos - lukštentos ir su luobele, baltymai arba proteinai, kanapių žiedų arbata.

Išbandykite! Mūsų ištobulintas SVEIKAS MAISTAS ir jo receptai:

https://zaliasisauksas.lt/blogs/receptai

Pristatome į paštomatus arba namus. 

Perkant virš 35 EUR siuntimas LIETUVOJE nemokamas! Kitu atveju – 3 EUR LIETUVOJE.

Vienas mūsų gyvenimo variklių, tai mūsų misija ir iššūkis, pradžioje stebėti, kaip švarioje žemėje auga pilnavertės kanapių sėklos, o vėliau pasirūpinti, kad šie kokybiški ir ŠVIEŽI PRODUKTAI pasiektų Jus, mūsų bendražygiai, iš karto juos pagaminus.

Receptai

KETO KOKTEILIS ir KANAPIŲ BALTYMAI

March 29, 2023


😃🙌🍹BALTYMINIS KOKTEILIS, labai KETO, su šaldytomis UOGOMIS. Tokius, mes patys, dabar geriame mažiausiai tris kartus per savaitę. Labai gerai pusryčiams ar vietoje kito maisto, kai nėra laiko pasigaminti ar kur kokybiškai pavalgyti. Taip pat po treniruočių ar aktyvesnio laiko.
KETO BLYNŲ RECEPTAS IR KANAPĖS

February 20, 2023


Kadangi UŽGAVĖNĖS pasidalinsime mūsų naujais atradimais ir nuostabiu KETO BLYNŲ RECEPTU. Šiuo metu mes tyrinėjame KETO MITYBĄ ir jos privalumus. Sau atradome joje labai daug teigiamų dalykų. 
STRAZDŲ ŠALTIBARSČIAI SU AUGALINIU KEFYRU

May 13, 2020Reikės:

2 vnt. žali arba šaltibarsčių burokėliai
100 g. lukštentos kanapių sėklos
2 vnt. trumpavaisiai agurkai
Citrina (keturiems burokėliams)
Avokadas
Svogūno laiškai
Krapai
Druska ir juodieji pipirai

 

Our blog

Grįžti į viršų