Dalinamės tuo, kuo gyvename...


Švieži KANAPIŲ PRODUKTAI tapo mūsų vertybe ir kasdienybe natūraliai. Pradžiai sau, artimiesiems, o dabar ir visiems bendraminčiams. Mums svarbu, kad mus supanti aplinka būtų sveika ir laiminga, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę rinktis kokybišką, šviežią ir sveiką maistą. Maistą užaugintą švarioje žemėje, su meile ir kad maistą auginantys žmonės būtų kuo šviesesnės sąmonės.
Norime, kad Lietuva prisimintų KANAPES - maistingą, sveiką, vertingą ir naudingą žmogui augalą!!! KANAPĖS naudojamos tūkstantmečiais. Maistui, pluoštui, statybai ir turi gilias tradicijas Lietuvoje. Tai augalas, kuriuo galime didžiuotis.

Kanapių Produktai

KANAPIŲ PRODUKTUOSE: omega 3, omega 6, omega 9, vitaminas D maiste, B vitaminas ir vitaminas E, kuris stiprina, gražina odą ir plaukus, gausybė mikroelementų, geležis, kalcis, magnis, manganas, cinkas, kalis ir kt. Kanapių baltymai - vieni geriausių, augaliniai ir lengvai pasisavinami. O dar sėklų luobelės - šluota žarnynui - apsivalymas ir lieknėjimas ;)

ŠVIEŽIAI SPAUDŽIAME IR GAMINAME bei iš karto siunčiame Jums! KAS DVI SAVAITES. KANAPIŲ PRODUKTAI: tikras žalias, nefiltruotas aliejus, sėklos - lukštentos ir su luobele, baltymai arba proteinai, kanapių žiedų arbata.

Išbandykite! Mūsų ištobulintas SVEIKAS MAISTAS ir jo receptai:

https://zaliasisauksas.lt/blogs/receptai

Pristatome į paštomatus arba namus. 

Perkant virš 35 EUR siuntimas LIETUVOJE nemokamas! Kitu atveju – 3 EUR LIETUVOJE.
Vienas mūsų gyvenimo variklių, tai mūsų misija ir iššūkis, pradžioje stebėti, kaip švarioje žemėje auga pilnavertės kanapių sėklos, o vėliau pasirūpinti, kad šie kokybiški ir ŠVIEŽI PRODUKTAI pasiektų Jus, mūsų bendražygiai, iš karto juos pagaminus.

Receptai

BIRŽŲ KETO DUONA IR LENGVI PUSRYČIAI

April 02, 2024


Tobuli pusryčiai, laikas tik sau ir tikrai ne tik per Velykas! 😁🙌👌🥚🥑🥒🌿🌱🍞Super lengvas, sveikas ir skanus sumuštinių receptas. 👌👌👌  
BROKOLIŲ BLYNAI SU KANAPIŲ GRIETINE

March 09, 2024


Žali blynai su paslėptais brokoliais bus staigmena ir jums ir jūsų mažiesiems. Paprastas blynų receptas, labai lengvas ir skanus ir kas labai svarbu nesijaučia jokio apsunkimo. Be to brokoliai yra daržovių karaliai, nuolat šlovinami dėl įvairių sveikatai naudingų savybių. 
KETO KOKTEILIS ir KANAPIŲ BALTYMAI

March 29, 2023


😃🙌🍹BALTYMINIS KOKTEILIS, labai KETO, su šaldytomis UOGOMIS. Tokius, mes patys, dabar geriame mažiausiai tris kartus per savaitę. Labai gerai pusryčiams ar vietoje kito maisto, kai nėra laiko pasigaminti ar kur kokybiškai pavalgyti. Taip pat po treniruočių ar aktyvesnio laiko.

Our blog

Grįžti į viršų