Kanapių baltymai – kas tai ir kaip juos vartoti?

Daugelis tikrai žino, kaip atrodo grakščiosios kanapės. Nemažai žinančių ir kokią naudą šie augalai gali teikti bei tai, jog jų, kaip maistinės žaliavos istorija, prasidėjo dar prieš tūkstančius metų. Gal kiek mažiau žmonių galėtų išvardyti, kokius kanapių produktus galime įsigyti. Ir dar mažiau yra žinančių apie kanapių baltymus. O juos išbandžiusieji stebisi, kodėl apie šį produktą nežinojo anksčiau. Tad kas tai yra, kuo jie pasižymi ir kaip teisingai vartoti.

Kas yra kanapių baltymai?

Kanapių baltymai, proteinas, yra šimtaprocentinis produktas iš kanapių sėklų, savo sudėtyje neturintis jokių kitų priemaišų. Tai visiškai natūralus produktas, todėl tikrai pelnys simpatijas ekologijos šalininkų ir net pačių išrankiausių vartotojų.

Mūsų parduodamų kanapių baltymų miltelių gamybai naudojamos pačių užaugintų pluoštinių kanapių sėklos. Produktas yra tobulas augalinių baltymų šaltinis, jo sudėtyje nėra THC, tad galite neabejoti jo legalumu – drąsiai įsigykite, išbandykite ir mėgaukitės teikiamais privalumais.

Kanapių baltymai-proteinas sudėtyje turi visas pagrindines aminorūgštis, iš kurių 9 yra nepamainomos bei gaunamos tik su maistu! Išgrynintame produkte yra net 50–70 g baltymo, o likusi produkto dalis – skaidulos, mikroelementai, vitaminai bei kitos vertingos medžiagos.

Ar kanapių baltymai tinka visiems?

Nors šiuo produktu ypač žavisi sportuojantieji (nenuostabu, tai puikus aukštos kokybės baltymų šaltinis), visgi kanapių baltymų proteino nauda įsitikinti gali visi. Produktas tinka ir vyrams, ir moterims, o taip pat ir vaikams. Šio proteino sudėtyje nėra THC, tad produktas neturi jokio svaiginamojo poveikio ir yra saugus vartoti visiems. Laikykitės gamintojo ir / ar pardavėjo pateiktų vartojimo rekomendacijų.

Kokią naudą gali teikti kanapių baltymai?

Geriausiai baltymai žinomi sportininkams – jų racionas be baltymų neįsivaizduojamas. O aukštos kokybės kanapių baltymai sportuojantiems bus tikrų tikriausias lobis, sužavėsiantis natūralumu ir, tikėtina, teikiamu efektu.

Savo sudėtyje šie baltymai turi įspūdingą kiekį organizmui taip reikalingų mikroelementų, jie turtingi vitamino B, sportuojantiems ir ne tik labai svarbios geležies, taip pat magnio, kalcio, kalio, cinko bei kitų medžiagų. Dėl tokios sudėties kanapių baltymai suteikia energijos, padeda efektyviai atstatyti raumenis, stiprinti imunitetą, taip pat gali teigiamai veikti nuotaiką.

Jau minėjome, jog kanapių baltymai yra tobulas vitamino B, dar vadinamo tiaminu, šaltinis. Šis vitaminas labai reikšmingas nervų sistemai, sklandžiai širdies veiklai bei medžiagų apykaitai. Šio produkto sudėtyje nemažai ir kito B grupei priklausančio vitamino – folacino (B9). Pastarasis svarbus kraujotakai, imuninei sistemai, aminorūgščių sintezei. Greičiausiai nereikia sakyti, kuo mūsų organizmui reikšminga geležis, tačiau būtina paminėti, jog kanapių baltymuose jos kiekis yra pavydėtinas. Taip pat produkto sudėtyje gausu ir kaulams bei dantims, medžiagų apykaitai, ląstelių membranų funkcijai svarbaus fosforo, dar kaulų, plaukų, nagų būklei reikšmingo cinko.

Baltymai dažnai minimi sporto kontekste. Jie svarbūs ištvermei, raumenų masei. Kanapių baltymai yra natūralumu išsiskiriantis produktas, papildysiantis sportuojančiųjų organizmą reikiamu baltymų kiekiu.

O ar esat girdėję apie skaidulų naudą organizmui bei gerai savijautai? Apie jas ypač dažnai išgirsta turintys virškinimo problemų. Jiems neretai sakoma „Reikėtų vartoti daugiau skaidulų“. Tai štai – kanapių baltymai – tikrų tikriausias skaidulų šaltinis, šviežias ir natūralus, tad labai sveikas. Produktas gali būti itin naudingas žarnyno sveikatai palaikyti.

Kanapių baltymai: vartojimo ypatumai

Nors produktas sveikas ir vertingas, visgi padauginti jo taip pat nereikėtų. Rekomenduojama paros norma yra 20–30 g. Vartoti kanapių baltymus galite taip, kaip labiausiai patiks Jums: galite vieną valgomąjį šaukštelį miltelių tiesiog išgerti su stikline vandens ar sulčių, galite juos įmaišyti į sveikuolišką kokteilį ar jogurtą, drąsiai kanapių baltymų pudra gardinkite rytinę košę, salotas ar kitą maistą.

Tikslinga pakalbėti ne tik apie vartojimo, tačiau ir apie produkto laikymo ypatumus. Kanapių baltymų pakuotę laikykite vėsiai, itin svarbu, kad ji būtų sandariai uždaryta. Taip laikomą produktą vartoti galėsite net tris mėnesius!

Kokie kanapių baltymai geriausi?

Jei dar nesate išbandę šio produkto, natūralu, kad kyla daug klausimų. Vienas iš dažniausių, greičiausiai, būtų: kaip žinoti, jog produktas yra kokybiškas. Tad pateikiame esmines gaires, padėsiančias išsirinkti. Kanapių baltymai bus aukščiausios rūšies, jeigu jų gamybai naudotos švariai užaugintos kanapių sėklos, jei produktas šviežias, turi kuo daugiau išgryninto baltymo. Atsižvelkite ir į smulkumą – milteliai turėtų būti kuo smulkesni. Dar vienas kriterijus – spalva. Aukštos kokybės kanapių baltymų milteliai bus žalsvai samaninės spalvos.

Kiek kainuoja švieži kanapių baltymai?

Renkantis kanapių baltymus nereikėtų susivilioti įtartinai žema kaina, o prioritetą teikti kokybei ir produkto keliui nuo augalo iki pat galutinio rezultato. Mūsų kanapių baltymai gaminami iš pačių užaugintų kanapių, prisiliečiame prie kiekvieno produkto gamybos etapo.

Mūsų kanapių baltymų galite įsigyti supakuotų po 500 g. Produkto kaina – 12,99 Eur.


Leave a comment

Grįžti į viršų