Kodėl kanapių baltymus rekomenduojama rinktis sportuojantiems?

Kiekvienas sportuojantis į savo racioną įtraukia maisto, kuris savyje turi kuo daugiau baltymų, o neretai jų vartoja ir papildomai. Štai kodėl daugiau ar mažiau sportą propaguojantiems verta išbandyti kanapių baltymus – produktą, žavintį natūralumu, verte ir galima nauda organizmui.

Kas yra kanapių baltymai?

„Strazdų žaliojo aukso“ kanapių baltymai – šimtu procentų natūralus, sveikas ir šviežias produktas, pagamintas iš kanapių sėklų ir dovanojantis visas šio augalo sukauptas vertingąsias medžiagas: geležį, kalcį, kalį, cinką, daugybę kitų mineralų, B grupės vitaminų, skaidulų ir kt. Jei abejojate dėl kanapių svaiginamojo poveikio, tai galite būti visiškai ramūs – iš pluoštinių kanapių sėklų gaminami baltymai sudėtyje neturi THC, todėl neturi psichotropinio poveikio, yra legalūs ir saugūs vartoti.

Nenuostabu, jog tokia sudėtimi išsiskiriantis augalas ir iš jo pagaminti produktai vertinami tiek sveikatos, tiek grožio, sveikos gyvensenos srityse. Vis dažniau akcentuojama kanapių sėklų baltymų nauda odai, kaulams, gerai savijautai ir, žinoma, sportuojantiems.

Verta žinoti, jog aukščiausios rūšies kanapių baltymų milteliai bus smulkučiai, žalsvai samaninės spalvos.

Kuo kanapių baltymai gali būti naudingi sportuojantiems?

Tiek profesionalai, tiek mėgėjai sportininkai žino, kad energijai, raumenų masei, lengvesniam atsistatymui po fizinio krūvio organizmui labai svarbūs baltymai. Tiesa, ne visada reikiamą jų kiekį pavyksta gauti vien su maistu. Tinkamam baltymų kiekiui užtikrinti rinkitės natūralų ir šviežią produktą – kanapių baltymus. Tai augalinis proteinas, neturintis jokių priemaišų ir galintis būti itin naudingas sportininkams. Vitaminas B, geležis, kalcis, kalis, cinkas, magnis, skaidulos ir kitos vertingos medžiagos – tai tikrų tikriausias energijos užtaisas. Produktas gali efektyviai padėti atsistatyti raumenims, lengviau pakelti fizinį krūvį, stiprinti imunitetą, auginti raumenų masę, didinti ištvermę, tad drauge ir siekti vis aukštesnių sporto rezultatų.

Mūsų kanapių baltymai gaminami iš pačių užaugintų pluoštinių kanapių. Itin skrupulingai prižiūrime kiekvieną augimo bei produkto gamybos etapą, tad garantuojame aukščiausią kokybę. Produktai yra šimtu procentų augalinės kilmės, todėl idealiai tinka ir sportuojantiems vegetarams bei veganams. Negana to, sudėtyje tikrai nerasite konservantų, dažiklių, gliuteno ar kitų nepageidautinų priedų.

Tiesa, primename, jog kanapių baltymai, kad ir kokie vertingi būtų, nėra maisto pakaitalas!

Kanapių baltymai: kaip vartoti ir laikyti?

Kanapių baltymų dienos norma yra apie 30 g. Kaip vartoti kanapių baltymus, galite pasirinkti: patogu išgerti su stikline vandens ar sulčių, galite įmaišyti į sveikuolišką kokteilį ar pagardinti jais salotas, košę. Pasirinkite Jums patogiausią būdą. Sportuojantieji dažniausiai valgomąjį šaukštą miltelių sumaišo su stikline vandens ir vartoja ryte arba po treniruotės.

Mūsų kanapių baltymai yra šviežias produktas, tad suvartoti jį reikėtų daugiausia per tris mėnesius. Laikykite vėsiai, užtikrinkite, kad pakuotė būtų sandariai uždaryta.


Leave a comment

Grįžti į viršų