KANAPIŲ PRODUKTŲ GALIOJIMAS, LAIKYMASKANAPIŲ produktų valgytojai :) primename kanapių produktų LAIKYMO SĄLYGAS IR GALIOJIMO TRUKMES. 


Mūsų ALIEJŲ rekomenduojame suvartoti per 2 MĖNESIUS. Jis ne tik ŠVIEŽIAI, šaltai spaudžiamas, bet ir NEFILTRUOTAS - turi daugiausiai vertingų medžiagų: omega, vitaminų, mineralų. Laikyte tamsioje spintelėje ar lentynoje, šaldytuvas nėra būtinas. Nes "šiltas" aliejus yra skanesnis ir geriau susiplaka tirščiai. Jei norisi prailginti vartojimo terminą - laikykite šaldytuve, tik tuomet nuosėdos nusės ant dugno.

Lukštentas sėklas bei SĖKLAS su luobele laikykite spintelėje ar lentynoje, svarbu - sandariuose induose, kad neprisiveistų kandžių, gerą maistą ir jos mėgsta ;) Lukštentas sėklas suvartokite per 3 MĖNESIUS, o ne lukštentas galite vartoti iki sekančio derliaus. Šaldytuvo nerekomenduojame, nes šaldytuve sėklos prisigeria drėgmės ir greičiau praranda šviežumo skonį. 

O štai KANAPIŲ BALTYMUS rekomenduojame laikyti ne tik sandariai, bet ir vėsiai, kad drąsiai galėtumėte vartoti 3 MĖNESIUS. 


1 Comment

Ina
Ina

September 26, 2022

ačiū :)

Leave a comment

Comments will be approved before showing up.

Grįžti į viršų