Ar KANAPIŲ PRODUKTAI tinka visiems?

 

Žinoma, mažiems ir dideliems, sveikiems ir pakeliui į sveikatą. Lukštentas sėklytes labai mėgsta ir vaikai. Paragaukite, esame tikri, kad patiks ir jums! Saugu, nes švariai užauginta ir sveika, nes KANAPIŲ PRODUKTAI skaičiuoja virš 5500 metų tradicijas Lietuvoje! Tai ir maistas, ir vaistas, ir maisto papildai viename.

Kanapių sėklos yra vienos maistingiausių sėklų pasaulyje. Kanapių aliejus ir sėklos – tai ir sveiki baltymai, ir omega 3,6,9 rūgščių gausa, ir natūralūs maisto papildai, ir B vitaminas, geležis, kalcis, vitaminas D maiste – pluoštas vertingų medžiagų visos šeimos sveikatai. 

Mielos mamytės ir tėveliai, žinome, kad ne visi vaikučiai toleruoja pieno produktus, žinome, kad tai sukelia jums daug rūpesčių, todėl kviečiame pagaminti vaikučiams ir natūralaus kanapių pienuok, iš švarių kanapių sėklyčių. Mūsų ištobulintas SVEIKAS MAISTAS ir jo receptai - čia Išbandykite!

Žinoma, labai naudinga vartoti KANAPIŲ PRODUKTUS ir besilaukiančioms ar maitinančioms mamytėms. 

Judantiems ir aktyviai mąstantiems, besimokantiems patiks KANAPIŲ BALTYMAI – PROTEINAS. Augalinės kilmės, todėl lengvai toleruojami ir skaidomi. Tinka visiems: vyrams, moterims, vaikams. Praturtina racioną, suteikia jėgų kūnui, o per stiprų kūną ir protui, emocijų balansui - to juk visad reikia. 100 g kanapių sėklose yra 31 g baltymų - daugiau nei pusė RDN - t.y. 63 proc. organizmui rekomenduojamų baltymų kiekis per 24val. KANAPIŲ SĖKLOS - vienas didžiausią baltymų koncentraciją turinčių maisto produktų.

*Rekomenduojama vieną valgomą šaukštą KANAPIŲ BALTYMŲ miltelių išgerti su šiltu vandeniu arba įberti į žaliąjį kokteilį.

Dar kanapių sėklas ir aliejų labai mėgsta augintiniai (bent jau šunys). Nes šis maistas labai praturtina jų racioną ir atkuria sveiką, žvilgantį kailį. Įkalbinėti augintinio tikrai neteks ;) Užpilkite aliejaus bei sėklyčių ant jo maisto, įsitikinsite, kad išlaižys ir žiūrės prašančiomis akimis DAR

Pasirūpinkite, kad jūsų stalą dengtų švarūs ir švieži KANAPIŲ PRODUKTAI, nes jų skonis ir maistinė vertė gerokai geresni. Šviežias kanapių aliejus jau labai gerai, o kai jis ir nefiltruotas (mūsų būtent toks) – tamsiai žalias, tirštokas, panašus į padažą, su riešutų poskoniu – turi didžiulę kuriančią ir kūną atstatančią galią.


@ZaliasisAuksas kanapių aliejus ir sėklos – sveikas maistas jūsų šeimai. Patinka vaikams.

Leave a comment

Comments will be approved before showing up.

Grįžti į viršų