JONINĖS-RASOS ir pažadas kitiems metams.


Na ir apie ką jūsų vasara? 🎋😊🙌🌊 Jau taip gražiai visi prakeliavome iki vasaros saulėgįžos. Ar atšventėte Jonines - Rasas? Ar pavyko surasti sąvąjį paparčio žiedą? Ar išsimaudėte naujai persikrovusiame vandenyje?

O mes, toks jausmas, kad tikrai kažką radome. 🌙✨Toks gyvybės pliupsnis, tarsi užplūdo po šios magiškos šventės. Šį kartą, per Rasas, mes užsukome į Vilnių ant Verkių kalno. Visuomet žinojome, kad ten, kaip ir Kernavėje, vyksta šventė. Tačiau pasirodo čia, šiek tiek kitoks jausmas, likome begalo sužavėti. Tokia graži ir kokybiška šventė. Visi susirinkę tokie gražūs, pasipuošę, pasiruošę. Atvyko šeimomis, su draugais ar svečiais iš užsienio, su pledukais, atsivežę piknikus, pynė vainikus, žaidė žaidimus ir šoko prie didžiulio laužo. Na, buvo labai gražu, tiesiog traukte traukė į sūkurį. Kitais metais nutarėme ir mes ten rimčiau, pilnoje vakaro programoje sudalyvauti. Taip įkvėpė ir sužavėjo. O gal ir jūs norėsite prie mūsų prisijungti?

12-ktos valandos nesulaukėme, bet grįžę vistiek išsimaudėme ir norite tikėti, norite ne, bet ritualai veikia. Rytas jau buvo kitoks, pilnas džiaugsmo širdyje ir įkvėpimo.

Na, o kas dar apie beįsivažiuojančią vasarą? Kaip braškės ar jau teka medumi? 😀🍓 🍯Pas mus teka ir plaukia upėmis, jau kartais net atrodo, kad gerai būtų ir pristabdyti. 😀 Tačiau taip gera, leisti sau tuo mėgautis. Dabar toks jausmas, kad tos uogos lyg gyvybės eleksyras, taip pakrauna ir atgaivina. Aišku, labai svarbu iš kur jos gautos ar iš savo daržo, ar iš patikimo ūkio, su meile, švarioje žemelėje augintos. Visgi kad ir kaip norisi pasileisti plaukus, svarbu ir viena akimi save stebėti. Svarbu saikas ir stebėti, kad per didelis angliavandenių kiekis neužkeltų cukraus, kad ir iš natūralių produktų. Juk nuo to priklauso ir mūsų gera savijauta ir gera nuotaika. Mes patys labai stebime save, tad labai pasijaučia, kuomet lazda jau perlenkta. Su medumi ir uogomis visuomet stengiamės valgyti kažko riebaus ir baltymingo. Lukštentos kanapių sėklos, kokusų kremas mūsų favoritai. Jei esate smaližiai labai kviečiame išbandyti valgyti būtent taip.

Toks džiaugsmas ir dar tik pradžia. Dabar toks palankiausias laikas užsipildyti natūraliais vitaminais ir iš saulės gauti vitaminu D. Tačiau nepamirškit, kad ir kanapių sėklų aliejus jo turi labai nemažą dozę. Tad jei retai būnate saulėje, nelabai mėgstate degintis saugiu metu, vartokite su salotomis mūsų šviežią ir nefiltruotą kanapių aliejų. Sausmedžio uogų, žemuogių, braškių, jau ir mėlynių paragavome miške. Ir ar gi tai ne rojaus ženklai. Ar gi tai ne gausa?


Na štai tiek magijos ir įkvėpimo, šiame laike pas mus. Kitame straipsnyje pasidalinsiu kokį resursą atradau vandens galioje, kaip prieš metus kitaip pajaučiau vandenį.

Leave a comment

Comments will be approved before showing up.

Grįžti į viršų