VANDENS GALIA.Šiandien dalinuosi dar vienu praėjusios vasaros pabaigos atradimu. 🌊✨ Man visuomet buvo labai smagu maudytis, bet šį kartą atradau kitokias, ypatingas vandens galias man ir resursus mano emocinei būsenai. Akvamarininis vanduo, lyg pienu plaukęs mūsų žaliųjų ežerų vanduo. Galbūt dėl to, kad jau keli metai, kaip ypatingai pradėjau jausti savo kūną ir tyrinėju kur jame bazuojasi mano jaučiami jausmai ir pojūčiai.

Būtent žydro arba čia Lietuvoje žaliai pieniško vandens spalva. Tas jausmas kai panyri į ją. Kur pažvelgsi ši magiška spalva ir tu joje. Mmm ar kada esate pajautę vandenį ir jo spalvą aplink save kitaip? Koks jausmas į jį panirti? Koks jausmas jame plūduriuoti, jausti kaip jis tyvuliuoja, apkabina ir glosto visą kūną? Jei dar to neesate sąmoningai patyrę, labai kviečiu patyrinėti ir pajausti. Ir taip gera, kad niekur nebūtina važiuoti, tokį stebuklą galima rasti, patirti ir čia Lietuvoje, mūsų žaliuose ežeruose.

Vienas iš jų yra Vilniaus Balsių ežeras. Ir labai įdomus sutapimas, kad būtent šalia šio ežero, prieš 20 metų, stovėdami prie seno klevo mes su Titu ir pajutome vienas kitą. Beje šiais metais dar vienas mūsų atradimas, tai žygis aplink šį ežerą. Taip karšta, visi maudosi, gulinėja, o mes gaiviai išsimaudę, keliavome, stebėdami aplink jį esantį nuostabų mišką. Čia kalvota, nepatogu prieiti su technika, tad niekas jo "netvarko". Daugybė senų ąžuolų ir kitų medžių, kur griuvo ten ir liko. Viskas taip gyva ir tikra. Čia jis turi galimybę subręsti į sengirę. Ir dar, nors ir žymiai lėčiau, keliavome basomis. Vasaros metu taip gerai tai patirti, o ir nauda begalinė. Grįžus tą tikrai galima pajusti.

Gamta, kai ją mokame pajausti ir harmoningai iš jos pasiimti jos siūlomas dovanas, yra vienas stipriausių mūsų resursų atsigauti. Maudynės, vasaros metu, mūsų ežerų ir jūros vandenyse juk taip padeda paleisti sukauptą stresą.
Tačiau, šių laikų tempas, pasirinkimų ir norų gausa, gali taip įsukti protą, kad greitai atsigauti ir nepavyksta. Tokiu atveju mes turime ir kitą, labiau koncentruotą greitąją pagalbą iš gamtos. Visiškai natūralius, pačiu harmoningiausiu ir natūraliausiu būdu pagamintus kanapių žiedų pilno spektro aliejus. 🌿👇👇👇

Kas jaučiate, kad esate persidirbę, net ir vasaros metu sunku atsipalaiduoti, gal net užmigti, mes siūlome išbandyti šį Strazdų Žaliojo Aukso išties kokybišką produktą.

Šiuos lašelius galima naudoti ne tik prieš miegą, bet ir dienos metu. Kad būtų dviguba nauda ir suveiktų sinergiškai, išbandykite užsilašindami vieną lašelį ir pabūkite gamtoje aktyviau. Pasivaikščiokite, pažygiuokite, pabūkite su savimi be minčių ir pajauskite ar jau ramiau, ar jau galite pajusti, kad viskas yra gerai taip kaip yra. Ateityje Strazdų lašelis jums padės prisiminti kur galima rasti ramybę, 🙏💧🌿kur galima atgauti jėgas.

Linkėjimai, Eglė iš Strazdų. 💛🌿

Leave a comment

Comments will be approved before showing up.

Grįžti į viršų