TITO SPORTO ISTORIJADalinamės tuo kuo gyvename, toks mūsų devizas. 🙌🌿 Šiuo metu Titas intensyviai ruošiasi OCR Europos čempionatui Vengrijoje. ⭐🏆Jau antri metai kaip jis atsakingai ir su dideliu užsidegimu treniruojasi šioje sporto šakoje ir kryptingai siekia rezultatų.

 Tito gyvenime sporto kelionė prasidėjo nuo ankstyvos vaikystės. Jau mokykloje  treneriai pastebėjo, kad jo duomenys neeiliniai. Pirmiausia jis pradėjo nuo rankinio. Ir jam ten sekėsi tikrai puikiai. Galiausiai net buvo pakviestas į Lietuvos rankinio aukščiausiąją lygą. Bet čia ir buvo tas lūžio taškas, kai Tito gyvenime pasirodė Eglė. Ech, viena, kita praleista treniruotė, motyvacijos trūkumas ir galiausiai rankinis nubyrėjo.

Kurį laiką sporto nebuvo ir tai buvo tarsi pasitikrinimas, kaip to reikia sveikai emocinei būsenai. Išsikrausčius gyventi į gamtą, mūsų gyvenime atsirado joga. Titui ir čia sekėsi puikiai. Tačiau galiausiai pajuto, kad kažko trūksta, kad jam reikia daugiau judesio. Kadangi tuo metu buvome labai arti visų dvasinių praktikų, tad nenuostabu, kad ir kovos meno teko paragauti. Ir ką paragauti, jis panėrė į Šaolino kovos menus išties giliai. Bet kas gi vėl? Nors ir treneris buvo išties geras meistras, šį kovos meną praktikavęs nuo pat vaikystės, visgi Lietuvoje Šaolino nėra ir vėl pritrūko, to tikrojo gryno mokymo, įkvėpimo. O ir pati praktika, labai monotoniška, diena iš dienos reikalaujanti to paties nuolatinio gludinimo.

Ir taip gyvenimo vingiams bevingiuojant Titas atrado ekstremalųjį bėgimą arba dar kitaip bėgimą su kliūtimis. Ši šaka Lieuvoje dar labai jauna, bet labai perspektyvi. Titą jau nuo pirmų dienų užkabino bandymas įveikti tiek daug iššūkių vienoje vietoje.  Na ir štai, šią savaitę bus dar vienas pažangos pasitikrinimas jau jo antrame Europos čempionate.

Jei klaustumėte kaip jis ruošėsi, tai atsakyčiau, kad tikrai labai atsakingai su treneriu, treniravosi pagal griežtą planą . Taip pat dar atsakiaungiau pradėjo žiūrėti į maistą ir jo pasirinkimus. Kartu su manim išbandė keto mitybą ir tikrai patikino, kad ji veiksminga ir priduoda daugiau jėgos. Ar naudoja mūsų kanapių baltymus , tikrai taip! Prie šios mitybos ir jie puikiai dera. O ant visų salotų ne kas kitas kaip mūsų šviežias nefiltruotas kanapių aliejus . Kas dar be ko negalėtų pasiekti puikių rezultatų? Tai emocinės būsenos stabilizavimas, koncentravimąsis ir mokinimąsis būti čia ir dabar, šioje akimirkoje.

Kai paklausiau ar norėtų užlipti ant pirmos vietos laiptelio. Titas atviras, tikraip taip ir dar norėčiau, kad visi man plotų. Smagiai pasijuokėm ir tikrai, juk būtų išties smagu tai patirti. 😃🏆🙌👏👏

Tai gi, išlydim Titą į Vengriją, linkim kuo nuostabiausių patyrimų, asmeninių rezultatų ir laukiam jo pasidalinimų storiuose. 🏆🏆🏆🙌🙏🌿

Herojus Titas Vertelka iš Strazdų. 🙌🙏

Leave a comment

Comments will be approved before showing up.

Grįžti į viršų